O NAS…

mgr inż. arch. Maria Rydygier - absolwentka Politechniki Łódzkiej na wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, kierunek Architektura i Urbanistyka.

Zawodowo projektowaniem wnętrz zajmuję się od 2009. Już na studiach pracowałam jako asystent projektanta w biurze architektonicznym, równolegle prowadząc autorskie projekty. Pierwszym zleceniem było zaprojektowanie mieszkania w starej łódzkiej kamienicy. Było to ogromne wyzwanie projektowe, techniczne i budowlane, które zakończyło się sukcesem – projekt został opublikowany w czasopiśmie branżowym DOBRE WNĘTRZE 3/2012.

3-letnie doświadczenie pozwoliło mi na założenie w 2012 roku autorskiej pracowni 3DeFORMA, którą prowadzę z powodzeniem do dziś. Połączenie pasji z pracą zawodową pozwala mi czerpać ogromną przyjemność i satysfakcję przy tworzeniu kolejnych projektów.

3DeFORMA - biuro projektowe specjalizujące się w architekturze wnętrz. Projektujemy przestrzenie mieszkalne, biurowe, użyteczności publicznej.

W swojej pracy kierujemy się efektywnym wykorzystaniem przestrzeni, funkcjonalnością oraz zastosowaniem naturalnych materiałów. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, skupiając się na preferencjach inwestora. Staramy się łączyć wymagania klienta z aktualnymi trendami w architekturze i designie. Tworzymy ponadczasową przestrzeń w której nasz klient będzie się czuł komfortowo przez lata. Kompleksowe podejście do tematu aranżacji wnętrz pozwala nam zaoferować klientom pomoc przy realizacji projektu – od nadzoru autorskiego, poprzez kontakty ze sprawdzonymi ekipami fachowców aż po bazy dostawców i sklepów. Zakresem naszych działań jest teren całej Polski, aktualnie koncentrujemy się przede wszystkim na woj. łódzkim i mazowieckim.